Strona Główna
KOLORYSTYKA
Kostka brukowa i galanteria betonowa produkowane są na szarym cemencie w kolorach: szary, oliwka, beż, rubin, brąz, grafit. Dodatkową propozycją kolorystyczną jest melanż, uzyskiwany z połączenia trzech kolorów bazowych. W trosce o zapewnienie trwałych kolorów i zadowolenia Klienta STAL-BRUK Sp. z o.o. utrzymuje stałą współpracę z zachodnim producentem najwyższej na świecie jakości barwnika granulowanego - firmą BAYER.

kostka brukowa - kolorystyka
Inne kolory na specjalne życzenie Klienta.

WYKWIT WAPIENNY
Tak zwane wykwity w rzeczywistości są wapiennymi osadami, które przede wszystkim w świeżej kostce i pod wpływem zmian pogodowych wędrują ku powierzchni. Ponieważ są one technicznie nie do uniknięcia nie podlegają reklamacjom. Wartość użytkowa kostki nie jest przez to umniejszana, a jasne osady wapienne poprzez warunki pogodowe i ścieranie same znikają.


FABRYKA STAL-BRUK oferuje Państwu wyroby NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej linii technologicznej JADAR TECHMATIK oraz starannie dobranym, wysokiej jakości surowcom.Kolorystyka produktów w serwisie może odbiegać od stanu rzeczywistego i nie jest podstawą do reklamacji. Stal-Bruk Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy powstałe w publikacji.
kostka brukowa
Wszelkie prawa zastrzezone © STAL-BRUK Sp. z.o.o.
projektowanie stron www ZEVA.pl